Image not available

Świadczymy usługi geodezyjne dla osób prywatnych, podmiotów gospodarczych oraz biur projektowych.Posiadamy bogate doświadczenie  w geodezji. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie pomiarowym renomowanych firm.Zlecenia realizujemy  z największą starannością, oferujemy atrakcyjne ceny.

Firma oferuje zimowe utrzymanie dróg które polegają na zmniejszenie lub ograniczenie zakłóceń ruchu drogowego wywoływanych takimi czynnikami atmosferycznymi, jak śliskość zimowa oraz opady śniegu.
Oferowany zakres obejmuje:
- usuwanie śniegu z ulic, zatok parkingowych i autobusowych zgodnie z wykazami
- usuwanie śliskości zimowej poprzez stosowanie materiałów uszorstniających, (4% mieszanina piasku z solą)
- wywóz śniegu.

Przy wyborze kostki brukowej należy uwzględnić zagospodarowanie przestrzenne terenu oraz styl i charakter posesji, planowanej zabudowy oraz zieleni i zastosowanej kolorystyki .Dzięki tym wszystkim elementom możemy przygotować idealną kompozycję z zastosowanej kostki brukowej.W wyborze odpowiedniej kostki brukowej pomoże Państwu Architekci którzy fachowo doradzą i przedstawią projekt kostki która będzie odpowiednio komponował się do stworzonej zabudowy wokół posesji. Każdy projekt będzie zawierał szczegółowe zestawienie rodzaju kostki oraz jej ilość z każdego asortymentu.Projekt wykonany bezpłatnie dla realizacji o powierzchni powyżej 150 m². Podstawą wykonania projektu będzie wcześniejsze podpisanie Zamówienia na wymaganą powierzchnię ilości m² kostki brukowej.

Oferujemy usługi koparko - ładowarką wraz z doświadczonymi operatorami
Wykonujemy prace ziemne m.in.:

Posiadamy w naszej ofercie koparki kołowe firmy VOLVO 140, 150, 160, 220. Jest to sprzę idealny do prac:

- wykopy pod fundamenty, szamba, oczka wodne, stawy

- wykopy pod sieci wodoociągowe, kanalizaycyjne, elektryczne 

- wykopy pod studnie

- wykopy głębokościowe

- skarpowanie, korytowanie, podbudowa

Świadczymy usługi w zakresie transportu drogowego materiałów oraz maszyn , robót ziemnych, sprzedaży wszelkich materiałów budowlanych takich jak: piaski, żwiry, ziemia, torfy, kruszywa drogowe i ogrodowe, kostki granitowe, itp. Charakteryzujemy się dużym doświadczeniem, punktualnością oraz organizacją, która jest niezbędna do realizowania zamówień. Dzięki temu klienci są zadowoleni z naszej współpracy jak i zaangażowania. Obecnie współpracujemy z kilkoma rzetelnymi firmami zajmującymi się wykonywaniem robót drogowych. Mamy nadzieję, że dalsza współpraca z klientami pomoże zaspokajać ich potrzeby.Do Państwa dyspozycji mamy ciągniki siodłowe wraz z przyczepami do przewozu materiałów sypkich oraz przyczepę niskopodwoziową do przewozu maszyn. Ciężarówki wyposażone w hydroburty, idealne do przewozu materiałów sypkich oraz kostki brukowej w mniejszych ilościach itp. Do wykonywania zadań związanych z remontem dróg posiadamy w swojej ofercie pojazdy do przewozu mas asfaltowych (termos) układarki do asfaltu oraz walce.

Specjalizujemy się w wykonawstwie robót drogowych tj. budowa dróg i ulic, parkingów, chodników, ścieżek rowerowo-pieszych oraz remonty dróg i ulic w technologii - masą asfaltową na gorąco, emulsją i grysami.
Proponuje renowację nawierzchni poprzez zastosowanie recyklingu na zimno, który pozwala wykorzystać istniejące masy mineralno-bitumiczne do stabilizacji słabej podbudowy lub podłoża.


projekt i wykonanie: RYAN - strony www, usługi informatyczne